• Ново
Спојувалка за Каиш Случај Телефон Рака Торба за Трчање, Armband Мобилен Телефон Држач за iPhone 12 11 Про Max XS/XR/8/7/6 Плус, Салата Phone Држач за Рака,Телефон Торбичка за Галакси S2
zoom_in

Спојувалка за Каиш Случај Телефон Рака Торба за Трчање, Armband Мобилен Телефон Држач за iPhone 12 11 Про Max XS/XR/8/7/6 Плус, Салата

DEN 367.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Универзален Телефон Рака Торба : Ова Рака Торба е доволно голем за било кој телефон со екран до 6.9 инчи,идеален за Apple i Phone 12 Про Max/12 Pro/12/12 Мини/SE 2020/11 Про Max/11 Pro/11/XS Max/XR/XS/X/8 7 6 S 6 Плус/8/7/6 S/6/5, За Samsung Галакси S20 FE/Белешка 20 / note20 ултра/s21ultra/s21plus/s20ultra/s20+/S10 Плус/S10+/S10/S9 Плус/S9+/S9/S8 Плус/S8+/S8/S7 Edge/S6 Edge/S7/S6/S5/S4/Белешка 20 LG G6/G5/G4/V30/ За Oneplus За Nexus За i Pod Mp3 (ве Молиме погледнете го опис за повеќе модел).Мултифункционален Armband Рака Торба со Рака Одговара на Мали и на Предниот џеб може да се смести во мали предмети, копчиња, монети, оброк и така натаму.Прилагодливи Пливање, Трајни кука и јамка fastener табот, се зацврсти на рака цврсто доволно, можете да го прилагодите стегање во зависност од вашите потреби.Удобност - Задната страна направена од пот кои се отпорни и мек сунѓер материјали, го заштитува вашиот телефон од пот и го намалува дека нервозни чувство после вежбање.Уживајте во вашата музика - Слушалка дупка на armband, така што можете да слушате музика и телефонски повик додека спорт.Нека спорт биде повеќе пријатни.Одговара модел на телефон : За 12 Про Max/12 Pro/12/12 Мини/SE 2020/11 Про Max/11 Pro/11/XS Max/XR/XS/X/8 7 6 S 6 Плус/8/7/6 S/6/5 For Samsung Галакси s21ultra, s21plus, s20ultra, S20 FE,Белешка 20, note20 ултра,s21ultra,s21plus,S20+ 5 G,Note20 5 G,Note20 Ултра,S20+ 5 G,Note20 5 G,Note20 Ултра,s20+,s20 ултра,S10 Lite,Note10 Lite,Note10+,note9,note8,A70,A71 5 G,A20e,A70 S,A20 S A80 A90,A20,A30,A40,А50,A50 S,A60,M30 S,A71 5 G,A90 5 G,A8,A8+,A9,A7,A9star A8star,S10+,S10 10e,S9+,S8+,J4+,A51 5 GFor Huawei p30 p40pro,p30pro p30lite,nova5,5i,5i про,4,3,3 i,p20,p20 про,p20 лајт,Чест 10 8 9,p8,p9,p10 ПЛУС,mate30,mate30 Про, mate7,mate8,mate10,10pro, Mate20pro,Чест 9 X,8 X,7i,maimang 7,чест 6 ПЛУС,Nexus 6 P,Y9 2019 For Xiaomi 8,Redmi 6 X,note6,note5,Redmi Забелешка 8 Pro,Redmi Забелешка 8 For LG Г-7, G6, G5,Г4,V20,V30,Stylo 4,Nexus 5 X H791,Q61,Stylo 6,Сомот,V40 Thin Q,V60 Thin Q 5 G,G8 X Thin Q,V50 Thin Q 5 G,G8 S Thin Q,V50 S Thin Q 5 GFor Sony Xperia 10 Плус,Xperia XA Ултра,Xperia 1,Xperia 1 II,Xperia 10 II,Xperia 5,Xperia L4,Xperia XA2 Плус,Xperia XZ3,Xperia 5,Xperia 10, За Google - Пиксели 3а XL,Пиксели 4 XL, Пиксели 4а -, За Asus Zenfone Макс (М2) ZB633 KL,Zenfone Max Pro (M1) ZB601 KL,ZB602 K,Zenfone Max Pro (M1) ZB601 KL,ZB602 K,РОГ Телефон ZS600 KL,Asus РОГ Телефон II ZS660 KL,За HTC Желба 20 Про,HTC шумски пожар R70,.

Избор на купувачот..