• Ново
Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5 C4 Цртичка L4 L5 LTE (Розова Рефлексивни)
zoom_in

Спорт Фитнес Вежби Работи Armband Телефон Носителот Торбичка за Алкател Увид, 1, 1c, BLU A5L Однапред L4 L5 C4 Цртичка L4 L5 LTE

DEN 168.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ ПОСТИГНЕ ФИТНЕС ЦЕЛИ ВО долготрајна УДОБНОСТ ]- Овој телефон носителот на armband се направени од мека и еластична Neoprene и Полиуретан материјал за да бидете удобно и да се фокусира на вашето вежбање.Безбедна hands-free опција за да го носат на вашиот телефон за трчање, џогирање, одење, остварување и повеќе. [ ПОТ-ДОКАЗ И ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ]- флексибилна поли на пластика покривање линии телефонот за замрзнување на сите страни за да го задржи надвор пот и влага да го заштитите вашиот телефон од било какви потенцијални оштетувања. [ ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН, CONVIENIENT КАРАКТЕРИСТИКИ ]- На armband карактеристики на папочната држачот за обезбедување вишок слушалки кабел, и мала преграда што е совршено големина за куќа клуч кога ќе излезе за бегство.Кристално јасна пред прозорецот ви овозможува да пристапите на вашите телефони карактеристики; останува јасна и сакајте се оксидираат или бојата со текот на времето. [ УНИВЕРЗАЛЕН се ВКЛОПУВААТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ]- мека cushioned armband рака 2-инчи широка за да се елиминира pinching и непријатност; armband рака мерки 13" до 18-инчи за цврсти црна боја и 10" до 16-инчи за мисловните armband. [ МЕРЕЊА И КОМПАТИБИЛНОСТ ]- телефонот оддел мерки 5.45" x 2.80" x 0.5" - Погоден за Алкател Увид, 1, 1c / BLU A5 L, Однапред L5, Однапред А5, Однапред L4, C4, Цртичка L5 LTE, Цртичка L4 LTE, Цртичка L3 8 G, C5, C5 LTE, Студио G Мини, Однапред A4, Големата Мини, Студио J1, Цртичка L3, Однапред 4.0 L3, Vivo 5 Мини.Да се постигне вашите фитнес цели во долготрајна удобност со овој мек и еластичен мобилен телефон armband дека држи вашиот уред на место, додека да горат некои сериозни калории.Флексибилни Neoprene материјал и Полиуретан се движи со вас, како можете да работат надвор за да бидете удобно и да се фокусира за време на вашиот севишниот-интензивна и напорни вежби.Широк bicep рака обезбедува еднакви ткаенина дистрибуција на вашата рака да се елиминира pinching или непријатност.Таму е посветен на клучните слот на armband за донесување заедно вашата куќа за скролување, и исто така слушалки држачот за обезбедување лабава кабли додека џогирање.Јасно пластика покривање на предната страна на armband ви овозможува да пристапите на вашите телефони карактеристики, без да го извади на armband.На armband исто така се одликува со прилагодливи рака за наоѓање на вашата совршено се вклопуваат; armband рака мерки 13" до 18-инчи за цврсти црна боја и 10" до 16-инчи за мисловните armband.

Избор на купувачот..