• Ново
50 yds Бела Беспомошна Полиестер коњски влакна Трим Плетенка Полите за Шиење венчаница Наметки шапка (1)
zoom_in

50 yds Бела Беспомошна Полиестер коњски влакна Трим Плетенка Полите за Шиење венчаница Наметки шапка (1)

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

се користи за додатоци, декорација, шапки, капи, коса , превез, свадба се облекуваат и формално наметки итн.изработен од полиестер влакна, висока цврстина коњски влакна плетенка може да stiffen и поддршка полите рабови.издржливи, перат и лесно да се исуши.се користи за правење превез, свадба фаворизира, создавање на свој стол лакови и грабеж & drape тоа преку вашиот aisle и/или декоративни лак, ги красат вашата маси, итн.

Избор на купувачот..