• Ново
Новороденото Бебе Бебе Девојка Ми Малку Црн Долг Ракав Фустан Врвот Tulle Туту Фустан Здолништа Есен Зима Облека Облека
zoom_in

Новороденото Бебе Бебе Девојка Ми Малку Црн Долг Ракав Фустан Врвот Tulle Туту Фустан Здолништа Есен Зима Облека Облека

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МатеријалПамук смеса .Ние користиме високо квалитетни материјали донесе бебе удобно искуство,младата девојка долг ракав туту tulle фустан,супер дише,меки и удобни,без штета за бебе кожата.Функција-Мојот Мал Црн Фустан писмо за печатење долг ракав чипка туту sundress, цврсти туту здолниште дизајн, направи вашето бебе повеќе симпатична.ГолеминаДоенче години децата бебе девојки едно парче облека,погодни за мали деца рок од 1-6 години.Ова е Азија големина,Ние предложи ве молиме проверете на "Големина Опис" на Опис на Производот за вашиот референца да се избере соодветна големина за вашето бебе.Препорачаната возраст за повикување само.ПоводНовородено бебе девојка туту tulle здолниште romper фустан,совршен за секојдневно носење, повик, се игра надвор, партија,училиште, роденденски подарок, фото шут и така натаму.Она што Ќе Добиете за1 x Brithday фустан.Измијте со рака или со машина, подалеку од друга облека за да се избегне умирање; висат рамна и суво за да се избегне пеглање и белење.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Бренд : Vohawsa е моден бренд кој е посветена да обезбеди висок квалитет на модата облека. : Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство. 1. Доколку големината не се вклопуваат, ќе обезбеди бесплатен замена! 2. Ако тоа е квалитетот на производот проблем, ние може да обезбеди други производи за замена или слободни врати! 3. 30-Дена БЕЗ РИЗИК 100% Целосна Наплата на Квалитет, Ако облека се оштетени. 4.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги,и се надевам дека ќе може да го оставите вашиот позитивна порака,ви благодариме за вашиот охрабрување.Големина Опис(Прибл.) : Големина 70,Должина 39cm,Биста 2 24cm,Возраст за 0-3 Months Големина 80,Должина 41cm,Биста 2 25cm,Возраст за 3-6 Months Големина 90,Должина 43cm,Биста 2 26cm,Возраст за 6-12 Months Големина 100,Должина 45см,Биста 2 27cm,Возраст за 12-18 Months Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис пред купување.(1 инч = 2.54 см) може да биде 1-3cm разлика според упатство за мерење, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Боја : Розова | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..