• Ново
Деца Бебе Девојки Божиќ Фустан Долг Ракав Plaid Туника Фустан Божиќ Принцеза се Облекуваат Децата Божиќ Облека 6-5T
zoom_in

Деца Бебе Девојки Божиќ Фустан Долг Ракав Plaid Туника Фустан Божиќ Принцеза се Облекуваат Децата Божиќ Облека 6-5T

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【МАТЕРИЈАЛ】 : Ова бебе девојка божиќ облека е направен од памук.Супериорен квалитет, ултра мека и пријатна на платно е совршен за да се носат како секојдневен тимови,playwear, партија се облекуваат. 【ДИЗАЈН】 : Најдобрите есен зима божиќ облечи за деца девојки!Долг ракав црвено plaid фустани, кавга ракав туника фустан со bowknot, божиќ принцеза облечи кошули,години во едно парче божиќ облека.Девојки божиќ облека, црвениот plaid фустан за деца девојки. 【ГОЛЕМИНА】 : на Располагање за 6-12 M/ 12-18 МИЛИОНИ/ 18-24 M/ 2-3 T/ 3-4 T/ 4-5 T деца девојки.Црвено plaid принцеза фустан за девојки, супер strechy и атмосфера. 【ПРИЛИКИ】 : Бебе девојка есен зима божиќ облека, совршен за Божиќ ден, и дневни casaul носат, playwear, забава, роденден, итн.Execllent мојот прв божиќ бебе девојка се облекуваат. 【СОДРЖАТ】 : Едно парче божиќ облечи*1. Многу добредојдовте на нашата продавница!Висок квалитет на бебе облека се сите, кои ние обезбеди.Вашето бебе е насмеани лица се сите дека ние ги извршуваат.Стил#1/2 Биста-Рамо-Ракав-Топ Должина-Возраст 48cm-20cm-26.0 cm-47.0 cm-6-12 M 50cm-21cm-27.5 cm-49.5 cm-12-18 МИЛИОНИ 52cm-22cm-29.0 cm-52.0 cm-18-24 M 54cm-23cm-30.5 cm-54.5 cm-2-3 T 56cm-24m32.0 cm-57.0 cm-3-4 T Стил#3 Биста-Рамо-Ракав-Топ Должина-Возраст 50cm-20.5 cm-23.0 cm-45.0 cm-6-12 M 52cm-21.5 cm-25.0 cm-47.5 cm-12-18 МИЛИОНИ 54cm-22.5 cm-27.0 cm-49.0 cm-18-24 M 56cm-23.5 cm-29.0 cm-51.5 cm-2-3 T 58cm-24.5 м31.0 cm-53.0 cm-3-4 T Стил#4 Биста-Топ Должина-Возраст 50cm-45.0 cm-6-12 M 52cm-25.0 cm-1-2 T 54cm-27.0 cm-2-3 T 56cm-29.0 cm-3-4 T 58cm-31.0 cm-4-5 T Забелешка : 1) Според рачни мерења, разликата е 2-3%. 2) ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред купување на производот. 3) Поради влијанието на светлината и на екранот, облеката може да имаат мало боја разлика. 4) Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре. 5) 1 инч=2.54 см во Боја : Стил#2 | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..