• Ново
Рагби 15 - PlayStation 3
zoom_in

Рагби 15 - PlayStation 3

DEN 352.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Автентични коментари од професионални sportscasters.Високо ниво на детали со напредни следната генерација графика.Динамичен ПИ однесување врз основа на ситуацијата, отколку фиксни движења.Службен лиценци од повеќето познати лиги.Технички движи вистина за реално однесување на спортот.Првиот следната генерација рагби видео игра е тука, се одликува со сите интензитет и страст достоен на оваа класична спорт.Преземе кормилото на официјалната тимови и клубови од најпрестижните лиги во светот : Aviva Premiership Рагби, Про 12, ПРВИТЕ 14, и Про D2! За прв пат во рагби видео игра, врши техничка движи како крст поминува, до-и-под, и зад себе-на-назад поминува.Предизвик противници во локалната мултиплеер мод, оди против до 3 други играчи во точно-на-животот битка за да победи, и искуство рагби, како никогаш досега!.

Избор на купувачот..