• Ново
Balacoo 4pcs Мали Миленичиња Playpen Жица Куче Портата Миленичиња Куче Безбедност Ограда Затворен Вратата Сала Скалите Миленичиња Игра Комплет Безбедност Бариера Миленич?
zoom_in

Balacoo 4pcs Мали Миленичиња Playpen Жица Куче Портата Миленичиња Куче Безбедност Ограда Затворен Вратата Сала Скалите Миленичиња

DEN 1948.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

пластични милениче куќиште Особено погоден за кучиња, мачки и други домашни миленици.Домашни миленичиња безбедносна мрежа им овозможува на вашето домашно милениче да се остане каде што сакате.Изолација нето држи миленичиња подалеку од опасни подрачја додека обезбедување на безбедна ограда за игри и за одмор.Лесно да се соберат и да го користите, погоден за врати, ѕидови, скали, спални соби, ресторани или на отворено.Направени од премиум mateial, трајни, практични и дише за долгорочна употреба.Description4pcs Затворен Милениче Куќиште Пластични Миленици Ограда Нето домашно Милениче Безбедноста Ограда за Пет Pink Features-Боја : Розова-Материјал : ПП-Size : 42.00 X36.00 X36.00cm/16.51 X14.15 X14.15inch Package Including4 x милениче комплет.

Избор на купувачот..