• Ново
Refillable Списание Со Пен Носителот Портокал СТП Мека Корица Кожа Весник Патници се Наредени А5 Излет Врзивно 6 Прстен На Кружни Прстен (Портокал-01)
zoom_in

Refillable Списание Со Пен Носителот Портокал СТП Мека Корица Кожа Весник Патници се Наредени А5 Излет Врзивно 6 Прстен На Кружни

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТИЛСКИ СТП КОЖА ОБВРЗУВАЧКИ ПОКРИЕ ЛАПТОП - Оваа А5 Излет Врзивно кожа текстура создава гроздобер чувствуваат, го подобрува вкусот и удобност, и нашите Refillable Весник е ефикасно водоотпорен, совршен А5 Излет!.МАСКА ДИЗАЈН - На картичка може да се сместат банкарски картички/бизнис картички, итн. ; држачот на картичката може да се стави на фотографии на бебе во А5 Излет Врзивно кои ги користите почесто секој ден ; 6 Прстен Врзивно средство се користи за да се поправи на внатрешна страна, само притиснете го копчето за мали копчето нагоре и надолу за Слободни расклопување ; Пен Носителот може да се одржи на пен цврсто, брзо и лесно!Магнетното Копче е доволно силна за магнетна сила за да се заврши целата книга, совршен !.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - големината на Refillable Весник е 9.06 * 6.69 * 0.88 инч .и големината на Слобода Лист е 143 мм * 210 mm.Во прилог на ова А5 Врзивно користи најмногу високо-одделение 100g 80 листови на киселина-слободниот труд.Кога пишувате, светлината може да се разграни, и очите не се лесно да се заморуваат.Растојанието помеѓу секој хоризонтална линија е околу 0.9 cm.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Можете да ја користите оваа А5 излет врзивно/Refillable Весник како писател е книгата, патување дневник, секојдневно лаптоп, млечни книга, рецепт книга.Класичен весник, што ја прави вашите мисли, скици, цртежи, белешки за состаноци, контакти или на било кои други содржини на вашиот избор. 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ 100% ПАРИ НАЗАД! - Имање на задоволни купувачи е сите ние цел.Но, ако не сте задоволни, за било која причина, ние ви нудиме целосна наплата, без прашања праша !Не ја пропуштајте оваа ВИСОК КВАЛИТЕТ А5 излет врзивно !.Совршен А5 излет врзивно/refillable списанието ги исполнува сите ваши потреби !Зошто е нашата А5 излет врзивно/refillable весник вашиот најдобар избор ? 1. Материјал Моден СТП кожа мека на допир, издржливи. 2. Магнетни тока е затворена преносни, лесен за употреба, силен магнет атракција. 3. Бизнис картичка торба Внимателно да се организира бизнис картички, ID картички, банкарски картички, ВИП картички или билети и фотографии. 4. Нерѓосувачки челик 6 круг прстен Здрав нерѓосувачки челик, која може цврсто да се поправи на хартија и да се спречи тоа од испаѓање. 5. Чашката пенкало дизајн Одржување на пен ви овозможува да запишувам во секое време, насекаде, едноставен и лесен. 6. Едноставна операција Притиснете на двата краја на прекинувачот за да ја отворите зглоб прстен, и притиснете го прстенот за да ја затворите инсталација хартија. 7. Мулти-цел use погоден за а5 6-прстен лаптоп / pad / врзивно / travel дневник. 8. Совршена големина : Име на Производ : а5 6-прстен врзивно/излет рефил Материјал : СТП Производ големина : А5 големина, 23.3 * 17.5 * 2.5 cm / 9.17 * 6.89 * 0.98 инчен Треба различни бои? (Имаме 5 бои) Што се тоа!Само за пребарување на нашиот бренд Grope и ќе ни се најде!.

Избор на купувачот..