• Ново
Персоналните-Уникатен-Подароци Внесете Ја Вашата Сопствена Слика Најгласен Поборник Рамка
zoom_in

Персоналните-Уникатен-Подароци Внесете Ја Вашата Сопствена Слика Најгласен Поборник Рамка

DEN 1632.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Најгласен поборник Рамка Создаде Свој Megaphone Рамка најгласен поборник рамка вметнете 5" овална големина.Вклучени вметнување има еден 3-1/2" x 5" фото Отстрани вклучени вметнување и да се создаде свој дизајн за Лесно се држат заедно собранието На внатрешниот.бела лагер повлекува исклучување за да вметнете вашиот дизајн е Направен од дебел, високо-квалитетна пластика.Го прави голем дар за најгласен поборник или било разиграните лице Вклучени вметнување може да се разликува во дизајнот и бојата.Најгласен поборник Рамка Создаде Свој Megaphone Рамка најгласен поборник рамка вметнете 5" овална големина •Вклучени вметнување има еден 3-1/2" x 5" фото •Отстранете вклучени вметнување и да се создаде свој дизајн •Лесно се држат заедно собранието •внатрешниот бела лагер повлекува исклучување за да го внесете вашиот дизајн •Направена од дебел, високо-квалитетни пластични •го Прави голем дар за најгласен поборник или било разиграните лице •Вклучени вметнување може да се разликува во дизајнот и бојата.

Избор на купувачот..