• Ново
Фудбал Медали Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка,Црна Здрав Челик Метал,Лесно да го Инсталирате на Ѕид Монтирани Над 50 Медали
zoom_in

Фудбал Медали Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка,Црна Здрав Челик Метал,Лесно да го Инсталирате на Ѕид Монтирани Над 50 Медали

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ПОЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ ПОВЕЌЕ МЕДАЛИ】① 3 реда и 12 одделни куки,виткајте ширина 0.63 инчи дизајн овозможи разновидност во прикажување на над 50+ медали(медали не се вклучуваат), па еден медал закачалката е доволно добро. ② Совршен за прикажување на вашиот разни спортски медали од фудбал,фудбал и други спортски натпревар. 【СУПЕР КВАЛИТЕТ ЗДРАВ ЧЕЛИК МЕТАЛ】① Здрав челик метал со еластичност, цврста градба тешко да се наведнуваат.Црна мат боја, Тоа не би го оксидираат и posion со текот на времето. ② Медал ги има мазна површина нема остри рабови, лесно во и надвор на вашиот хард-заработени медали. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】① На упатство за инсталација на пакетот за лесна инсталација во минути, Заврши виси хардвер вклучени - проширување приклучоци, навртки, завртки капи, рамни заптивка ви помага лесно да се качи на закачалка (подготви молив, електричен вежба, чекан, шрафцигер) пред инсталацијата. ② Комплет е лесно да се соберат и пластични ракавите се добар во заштита на bibs, црна завртка капи за да се сокрие сребро завртки. 【ПЕРСОНАЛНИТЕ ПОДАРОК】① Тоа е многу популарна подарок за пријател или член на семејството и е совршена за родендени, празници, годишнина и безброј други посебни прилики. ② Без формалдехид, канцерогена или опасни, без рѓа, одговара за детска спална соба, студија соба, Дневна соба, дневна, училиште, гимназија, коридор, сала. ③ Димензија : 15.74 X 6.50 X 0.63 инчи(40 X 16.5 X 1.6 cm), тежина 1.01 фунти(0.46 kg).Дизајнот ќе комплимент било оркестарот. 【ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА】се надеваме дека ќе љубов оваа медал закачалка, Не грижи за нашите медал носителот, ние обезбеди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА, Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.Ние ќе им даде вашите пари назад, без прашања праша!Парите се вратат 100% !.КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ЅИД НА СЛАВНИТЕ Метал Мат Црна Боја, Професионален дизајн за Фудбал, висат над 50+ медали, Еден е доволно добро.Покаже вашиот медали и успех со гордост Не се скриете вашата напорна работа, спомени и успех во заборавената фиока, правливи стара кутија или под вашиот кревет.Прикажување на нив со гордост да се потсетам како одличен сте.Ќе се обучуваат тешко и веруваме во себе.Секој чекор на вашиот начин е достоен за тоа.Сега вашиот успех заслужува да биде прикажан во посебен место.Ние дизајниравме овој медал закачалка за вас, па можете да со гордост изложба вашите достигнувања и ги одржуваме нашите неверојатна приказна се случува.СОВРШЕН ЗА МНОГУ МЕСТА ги Красат ѕид, да ги Задржи на ѕидот од монотона Погоден за разни места : дневна соба,студија,коридор,сала, детска спална соба,дневна,училиште,гимназија.Да се ДВИЖАТ И ОБУКА Високо квалитетен челик ветување Ние сме толку сигурни на нашите високо квалитетни челик материјали, метални челични со еластичност и цврстина.Тоа не е толку едноставна како што знаете за челик, тоа може да го носи над 15 КГ без виткање.Ние веруваме дека сте најдобри, па затоа треба да бидат задоволни само со најдобрите!Настава Водич 1、Отворите кутијата,во внатрешноста ќе има мала пластична кеса.(вклучувајќи ѕид проширување приклучоци,завртки,навртки капи рамен дихтунзи) 2、се Одржи на медал ги за ѕидот и марк позиција дупки со молив.(секоја мала дупка со дијаметар=4.5 мм) 3、Користење на ѕиданите вежба да се вежба дупки на ѕидот. 4、Место ѕид проширување приклучоци во ѕид. 5、Место нив за возврат.(2 рамни дихтунзи,медал закачалка,завртка капа,со завртки) 6、Заостри завртки,во близина на завртката капи,заврши инсталацијата.

Избор на купувачот..