• Ново
GLOBLELAND Навиваат Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Гимнастика Фудбал Кошарка Конкуренција,15.75x6Inches
zoom_in

GLOBLELAND Навиваат Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Гимнастика Фудбал Кошарка

DEN 717.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : големината на медал кука е 15.75x6 инчи.И медал носител е направен од високо-квалитет цврст метал, се сече со напредни ласерско сечење технологија, има добра товарот капацитет, не е лесно да се наведнуваат или да се прекине.И површината е мат црна прав-обложени, заштитени од корозија или ' рѓа , лесно да се чисти и може да се користи за долго време.Око-Фаќање на Дизајн : Има фонт дизајнот на медал кука : РАСПОЛОЖИ , многу примамливо и привлечни.Пријатели или соседи кои доаѓаат да се биде гостин во домот може да се види на медали виси на тоа на прв поглед!.Лесен за инсталација : медал решетката има пред-drilled дупки, кои може да се залепи на ѕидот со завртки (вклучувајќи 6 завртки).За одредена инсталација методи и завртка големини, ве молиме обратете се на страницата со детали.Висат Големи Медали : големиот капацитет дизајн на медал кука може да се одржи голем број на медали.Многу погодна за трчање, пливање, борење, гимнастика, кошарка, фудбал, одбојка и други спортски медали.Ритуалот и Сладок Подарок:без Оглед на тоа дали е спортист или аматер, колку што тоа е човек кој сака спортот, медали се симбол на честа и посветеност, па ние треба со гордост се прикажат чест имаме добитник на медал кука.Ова е Обредот подарок за семејството и пријателите, идеален за родендени, Ден на Мајката, Денот на Таткото и на други значајни прилики.

Избор на купувачот..