• Ново
Pewter Стакло Дното Tankard 1 Пивце Широка Rim Функција Touchmark
zoom_in

Pewter Стакло Дното Tankard 1 Пивце Широка Rim Функција Touchmark

DEN 403.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 пивце капацитет pewter tankard.База дијаметар : 115mm.Совршен за гравирање.Направени во велика БРИТАНИЈА.Висина : 125mm.Стандард 1 пивце капацитет pewter tankard идеален за гравирање.Испорачува во картонска кутија Направена во велика БРИТАНИЈА од висок квалитет pewter (Калај, Antimony и Бакар) Tankard, пиење сад за ale или пиво, широко се користи во северна Европа (особено Скандинавија, Моб.

Избор на купувачот..