• Ново
DYNWAVE Долго Масти Пинцети Посочи Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел Компактен Прецизност 120mm Поправка Алатка за Смена Splinter Beading Микроскопа Хотел Мажи Жени - Дијаметар на 0,4
zoom_in

DYNWAVE Долго Масти Пинцети Посочи Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел Компактен Прецизност 120mm Поправка Алатка за Смена Splinter Beading

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Екстра остар, екстра добро, посебно закорави.Стабилно држење со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба.Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,микроскопа алатки и многу повеќе.Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета.Опис : - Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета. - Екстра остар, екстра добро, посебно закорави. - Стабилна држи со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба. - Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,микроскопа алатки и многу повеќе. - Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Димензии : Должина 120mm/4.72 inch Package Вклучува : 1 Парче Масти Tweezers Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..