• Ново
shamjina Долго Масти Пинцети Нерѓосувачки Челик Истакна Преносни Прецизност 120mm Професионална Поправка Алатка за Смена Микроскопа Помине Уметност Накит DIY Занает Хот?
zoom_in

shamjina Долго Масти Пинцети Нерѓосувачки Челик Истакна Преносни Прецизност 120mm Професионална Поправка Алатка за Смена Микроскопа

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стабилно држење со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба.Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета.Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,микроскопа алатки и многу повеќе.Екстра остар, екстра добро, посебно закорави.Опис : - Материјали : Прецизност Нерѓосувачки челик станот се справи совет помош на пинцета. - Екстра остар, екстра добро, посебно закорави. - Стабилна држи со компактна големина.Тоа е одлично за користење на патување или за секојдневна употреба. - Убавината Алатка : исто Така, практична алатка за двојно eyelids, косата трансплантација, итн.Одличен за DIY,козметички отстранување на влакна,микроскопа алатки и многу повеќе. - Тоа е совршен подарок за жените, жена, девојки и мажите и за БОЖИЌ, роденденот, мајки / татковци ден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Димензии : Должина 120mm/4.72 inch Package Вклучува : 1 Парче Масти Tweezers Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..