• Ново
High Speed Челик Битови 0.3-3.6 mm Сребро Вежба, 4.72 Рака Вежба, за Занаетчиски Работи Уметност Одлуки
zoom_in

High Speed Челик Битови 0.3-3.6 mm Сребро Вежба, 4.72 Рака Вежба, за Занаетчиски Работи Уметност Одлуки

DEN 1310.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е одлична алатка за правење уметност, занает работи, виси накит или сувенир одлуки.Оваа страна пресврт вежба е направен од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и долг животен век.Чак на рака вежба има широк фатете се движи од 0.3 mm до 3.6 mm кој може да се вклопат за многу големини на вежба битови.Со мали димензии и мала тежина, оваа рака вежба може да се вклопат во многу алатка торба и може да се земе тоа насекаде.Рака пресврт вежба е доста лесно да се научат да работат и може да се користи да се вежба многу нешта, вклучувајќи дрво, пластика, гума итн.опис на стоката : На рака вежба е корисна за прецизно дупчење, алатка за изработка, модел вежба, гравирање како професија или хоби.Тоа е прецизни, точни и ефикасно, може да се користи за да се вежба дрво, пластика, гума и многу други меки материјали, не може да се вежба метал или камења.Со широк сфати спектар чак од 0.3 mm до 3.6 мм, тоа може да трае многу различни големини на вежба битови и се користи за различни цели.Карактеристика : на Оваа страна пресврт вежба е направен од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и долг животен век.Чак на рака вежба има широк фатете се движи од 0.3 mm до 3.6 mm кој може да се вклопат за многу големини на вежба битови.Со мали димензии и мала тежина, оваа рака вежба може да се вклопат во многу алатка торба и може да се земе тоа насекаде.Рака пресврт вежба е доста лесно да се научат да работат и може да се користи да се вежба многу нешта, вклучувајќи дрво, пластика, гума итн.Тоа е одлична алатка за правење уметност, занает работи, виси накит или сувенир одлуки.Spezifikations : Материјал : Алуминиум(вежба), high speed челик(битови)Вежба Боја : Сребро Вежба Должина : 12cm / 4.72 Чак Сфати Опсег : 0.3-3.6 mm Вежба Битови : 0.6 mm, 0.8 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm(2 парчиња секоја големина) Вежба На : Дрво, пластика, гума, итн Пакет Вклучува : 1 x Рака Вежба 10 x Вежба Битови.

Избор на купувачот..