• Ново
Рака Вежба, 4.72 Мини Рака Вежба, од Легиран Вежба за Занаетчиски Работи Уметност Одлуки
zoom_in

Рака Вежба, 4.72 Мини Рака Вежба, од Легиран Вежба за Занаетчиски Работи Уметност Одлуки

DEN 242.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рака пресврт вежба е доста лесно да се научат да работат и може да се користи да се вежба многу нешта, вклучувајќи дрво, пластика, гума итн.Тоа е одлична алатка за правење уметност, занает работи, виси накит или сувенир одлуки.Чак на рака вежба има широк фатете се движи од 0.3 mm до 3.6 mm кој може да се вклопат за многу големини на вежба битови.Со мали димензии и мала тежина, оваа рака вежба може да се вклопат во многу алатка торба и може да се земе тоа насекаде.Оваа страна пресврт вежба е направен од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и долг животен век.Опис : На рака вежба е корисна за прецизно дупчење, алатка за изработка, модел вежба, гравирање како професија или хоби.Тоа е прецизни, точни и ефикасно, може да се користи за да се вежба дрво, пластика, гума и многу други меки материјали, не може да се вежба метал или камења.Со широк сфати спектар чак од 0.3 mm до 3.6 мм, тоа може да трае многу различни големини на вежба битови и се користи за различни цели.Карактеристики : Оваа страна пресврт вежба е направен од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и долг животен век.Чак на рака вежба има широк фатете се движи од 0.3 mm до 3.6 mm кој може да се вклопат за многу големини на вежба битови.Со мали димензии и мала тежина, оваа рака вежба може да се вклопат во многу алатка торба и може да се земе тоа насекаде.Рака пресврт вежба е доста лесно да се научат да работат и може да се користи да се вежба многу нешта, вклучувајќи дрво, пластика, гума итн.Тоа е одлична алатка за правење уметност, занает работи, виси накит или сувенир одлуки.Спецификации : Материјал : Алуминиум(вежба), high speed челик(битови)Вежба Боја : Сребро Вежба Должина : 12cm / 4.72 Чак Сфати Опсег : 0.3-3.6 mm Вежба Битови : 0.6 mm, 0.8 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm(2 парчиња секоја големина) Вежба На : Дрво, пластика, гума, итн Пакет Вклучува : 1 x Рака Вежба 10 x Вежба Битови.

Избор на купувачот..