• Ново
mamajingdeheng Универзална Спојка Заеднички Спојка Прецизност Еднокреветни и Двокреветни Заеднички Телескопски Заеднички Имајќи Вратило Спојка (Внатрешен Дијаметар : 05
zoom_in

mamajingdeheng Универзална Спојка Заеднички Спојка Прецизност Еднокреветни и Двокреветни Заеднички Телескопски Заеднички Имајќи Вратило

DEN 1970.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Челик.Погоден за сите видови на општи машини прилики.G тип е еден дел, ГД тип е двојно дел.Максималниот агол на ротација на секој дел е 30°.Стандардната keyway плус врвот жица тип.Погоден за сите видови на општи машини occasions G тип е еден дел, ГД тип е двојно section The максималниот агол на ротација на секој дел е 30°стандардниот keyway плус врвот жица тип.

Избор на купувачот..