• Ново
Лов е Над Персоналните 22oz Мејсон Тегла Сет од 2 Обичај Земја Свадба од Стакло Чаши за Неговата Нејзиниот Невестата Младоженецот Подарок за Свадба Обичај Првиот Мес?
zoom_in

Лов е Над Персоналните 22oz Мејсон Тегла Сет од 2 Обичај Земја Свадба од Стакло Чаши за Неговата Нејзиниот Невестата Младоженецот

DEN 781.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КАКО НА 2021, СИТЕ НИЕ СМЕ ПРОДАВААТ НАДВОР ОД 16 ОЗ ГРАДИТЕЛИТЕ, НА ОВАА ЛИСТА Е ЗА 22 OZ МАЈСТОРИ САМО!Бесплатни Персонализација : Ласерски Гравирани Лов е Завршена (Сет од 2) Земјата Свадба Корист за Гостите Ангажман Годишнината меден Месец на Подароци Мејсон Тегла Чаши Дојде Персоналните со Парови во Првите Имиња и Утврди Датум. 22 Оз Мејсон Тегли (СЕТ од 2 Неговиот & Нејзиниот).Боја : чисто Стакло.Големина Максимална : 5.75" Широк : 3.5" Длабочина Од 3,5" машина за миење Садови безбедно.Изработен посебно за вас со нашите Држава на Уметноста Ласерски Engraver па персонализација ќе трае засекогаш.Не се користат за Топли Течности.Подарок Завиткан во Трепет снежана Organza Торба - подготвена да се даде или да пратите како посебен висока класа подарок.ВАЖНО : за ДА ја ДОБИЕТЕ ВАШАТА МЕЈСОН ТЕГЛИ ПЕРСОНАЛНИТЕ : кликнете на ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА копчето, ВО ЖОЛТА & ГОРНИОТ ДЕСЕН АГОЛ, а потоа внесете го ДВОЈКИ ПРВИТЕ ИМИЊА, УТВРДЕНИ ДАТУМОТ и да се СПРАВИ НАСОКА да се врежани.Со Овие Посебни Обичај Мајстори, младенците цел, Младоженецот, Невестата, Парови се во Можност да ја Покажат Својата Љубов кон Сите!Совршен Подарок за Прославувањето на Сите Speical Романтична Прилики!Имаме голем избор на Сопствени Изгравирани Чаши!За да ги видите сите нив, кликнете на Custom-Врежани-Очила-по-Stocking Factory право под наслов на врвот на страницата.wedding411 продажба. > Ако се во право раце и сакате гравирање свртена кон вас, ги собереш Право. > Ако се во право раце и сакате гравирање свртени нанадвор, ги собереш Лево > Ако сте лево раце и сакате гравирање свртена кон вас, ги собереш Лево. > Ако сте лево раце и сакате гравирање свртени нанадвор, изберете Право.КАКО НА 2021, СИТЕ НИЕ СМЕ ПРОДАВААТ НАДВОР ОД 16 ОЗ ГРАДИТЕЛИТЕ, НА ОВАА ЛИСТА Е ЗА 22 OZ МАЈСТОРИ САМО!Лов е Над убаво изработен дизајн персоналните со ПАРОВИ во ПРВИТЕ ИМИЊА и УТВРДИ ДАТУМ.Совршен Ангажман, Булчински Туш или Свадба Ден подарок за сите парови!Одличен Начин за да го Прослават на Годишнината со!Уметнички направена во нашата Флорида Клучеви Студио.Совршен подарок за елегантен парови, младенците цел, годишнини, Денот на Вљубените, или за себе!Имаме голем избор на Сопствени изгравирани Чаши за Пиење!За да ги видите сите нив, кликнете на Custom-Врежани-Очила-по-Stocking Factory право под наслов на врвот на страницата.Дизајнот е ласерски гравирани од нашата држава на уметноста ласерски engraver директно во чаша и станува трајно врежани во пиење чаша.Тоа нема да се мијат или бришење исклучување, слабее или кора - гарантира најдобар квалитет на изработка.Спакувани во прекрасна organza подарок торба, подготвени да го прати како подарок!Сет од од 2 Мејсон Тегли.Боја : Чисто Стакло.Големина : 22 Ozs.Максимална : 5.75" Широк : 3.5" Длабочина Од 3,5" машина за миење Садови безбедно.Не за конзервирање или за топли течности.ВАЖНО : за ДА ја ДОБИЕТЕ ВАШАТА МЕЈСОН ТЕГЛИ ПЕРСОНАЛНИТЕ : кликнете на ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА копчето, ВО ЖОЛТА & ГОРНИОТ ДЕСЕН АГОЛ, а потоа внесете го ДВОЈКИ ПРВИТЕ ИМИЊА, ОСНОВАНА ДАТУМ, и да се СПРАВИ НАСОКА (Видете Подолу за Futher Насоки за Рачка Насока) за да се врежани.ВИДИ ДОПОЛНИТЕЛНИ СЛИКИ за производот за да се утврди справи насока и како ние го персонализирате овие мејсон тегли.> Ако се во право раце и сакате гравирање свртена кон вас, ги собереш Право. > Ако се во право раце и сакате гравирање свртена кон вас, ги собереш Право. > Ако се во право раце и сакате гравирање свртени нанадвор, ги собереш Лево > Ако сте лево раце и сакате гравирање свртена кон вас, ги собереш Лево. > Ако сте лево раце и сакате гравирање свртени нанадвор, изберете Право.

Избор на купувачот..