• Ново
Aipower Преносни Пареа Железо за Облека, Рачни Облека Пареа со Моќност Банка Мини Железо Брзо Топлина-up Облека Steamer Cordless Железо за Home/Патување
zoom_in

Aipower Преносни Пареа Железо за Облека, Рачни Облека Пареа со Моќност Банка Мини Железо Брзо Топлина-up Облека Steamer Cordless

DEN 1679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Брзо Пеглање】-Преносни Железо може да се загрее до 100°C во краток загрејте време од 30 секунди.Понудата adieu да непријатностите да се трошат вашето драгоцено времето на патување.Било да е тоа бизнис конференција или слободно време за патување, овој пренослив железо има ли опфатени!. 【Може да биде двојно како Моќ Банка】-Инсталиран со 5200m Ah литиум батерија, Ова Преносни Патување може да се полни преку USB-c кабел.Тоа може да работи континуирано за околу 30 минути по целосно наполнета.Освен пеглање, батеријата дел, кој е на горниот дел од телото на мини железо, може да се користи одделно како моќ банка за полнење на други електронски уреди, исто како и мобилен телефон. 【Мазна Керамички Обложени soleplate】-потрајни од нерѓосувачки челик, рѓа-доказ керамички обложени soleplate има мазна не-стап површина.Тоа е нежна и заштитни на облека додека пеглање.Висока термичка спроводливост, па дури и топлината се осигура брзо и прецизно пеглање процес. 【Опфаќа слабо области】- за Разлика од тежок corded конвенционалните песна, мини преносни железо може да се избалансираат е тешко да се постигне места блиску до жица, јака, ракави и buttonholes со леснотија.Со овој паметен алатка во рака, пеглање беспрекорен изглед на облека стана напор. 【Лесно да се Носат】-се Каже збогум на традиционалните виси во песна и добредојде на нашата нова безжична мини ткаенина steamer да уживаат во кавга-бесплатно патување.Тоа е компактен и пренослив доволно за да го однесе насекаде.Лесно се вклопуваат во вашата рака-носат багаж или одлично за чување дома во исто време заштедите простор и за други важни работи.

Избор на купувачот..