• Ново
TYUXINSD Прекрасна Бебе Шлем,Раководител Заштитник,Ранец,Анти Рамна Глава,Обликување,Цртан филм Бебе Главата Подлога Перница Новородено Дете потпирачи за глава Подло
zoom_in

TYUXINSD Прекрасна Бебе Шлем,Раководител Заштитник,Ранец,Анти Рамна Глава,Обликување,Цртан филм Бебе Главата Подлога Перница Новородено

DEN 1187.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Штити години' глава и се врати од повреди предизвикани од ненадеен пад на подот.Тоа е најдобар подарок за седење/одење учење бебиња/години.Backpiece заштитник подлога има Уникатен дизајн, симпатична изглед, нека вашето бебе каде и да е светла точка.Не треба допир со бебето е главата, користете дише олеснување на влијание, за да се заштити бебето главата и задница.Користете тесна кожа ткаенини за бебето, прилагодени да се даде на gentlest, повеќето удобно се вклопуваат.Можете да се заштити бебето на вратот, рамењата и главата, тоа ќе ви помогне да ги заштитите вашите деца кога ќе учат да одиме, се кандидира и да добие во сè.Возраст Опсег : 4-6 months Age Опсег : 7-9 months Age Опсег : 10-12 months Age Опсег : 13-18 months Age Опсег : 19 до 24 months Special Карактеристики : Анти-падот и анти-collision Pattern Тип : Cartoon Model Број : потпирачи за глава за анти-падот и анти-collision Customer Прашања &Одговори.

Избор на купувачот..