• Ново
Glenna Жан Сеќавам На Мојата Љубов Перница, Везови
zoom_in

Glenna Жан Сеќавам На Мојата Љубов Перница, Везови

DEN 1104.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Направен во САД.Направен во U. S. A. Координати со Сеќавам на Мојата Љубов Колекција.Премиум ткаенина да го издржат години на љубовта и употреба.Еден ден вашиот мало девојче ќе носат фустан направен од таква казна, везови, можеби со возбудува на organza и слонова коска тафт премногу.Таква казна и постелнина за вашиот мал благослов направи heirlooms за идните генерации да богатство.Исклучителна corded вез во богат нијанса на руменило карактеристики cascading букети на кревката ливчиња и vining fronds дека culminate во еден прекрасен scalloped работ на многу детални везени мајсторство.Се сеќавам на Мојата Љубов е страна пораби во Америка од страна на квалификувани seamstresses за најдобар квалитет, keepsakes да биде богатство од вашите најблиски за годините што доаѓаат.Мерки 14x14. Премија од 100% полиестер влакна се пополни за екстра мансарда и полнота.Машина перат.Рака пораби во САД.Квалитетот ткаенини трае подолго за години на уживање.

Избор на купувачот..