• Ново
SJOSJ Кактус Јагоди, Ананас Перница Играчка Перница Перница Подлога Седиште Перници Влошки Кадифен Стол Седиште Перница за Дома (Јагода)
zoom_in

SJOSJ Кактус Јагоди, Ананас Перница Играчка Перница Перница Подлога Седиште Перници Влошки Кадифен Стол Седиште Перница за Дома (Јагода)

DEN 1579.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер+PP памук.Големина : за Ананас : 30*50cm Јагода : 30*40cm Кактус : 40*45см.МЕКИ И УДОБНИ.ПОВОД - удобно мека столица влошки се достапни во повеќе бои опции за да со право се совпаѓаат со вашето соба декорација.Голема канцеларија стол перници, лулка стол влошки, патио стол влошки, јадење стол влошки, столче влошки, кампување стол влошки, кујна, стол влошки, или за било какви други стол или клупа.Ве молиме мерка вашиот стол пред купување!.

Избор на купувачот..