• Ново
Edow Фрли Перница Insert, Лесни Мека Полиестер Надолу Алтернативни Декоративни Перница, Шарлатан Stuffer, Машина Перат. (Бела, 12x20)
zoom_in

Edow Фрли Перница Insert, Лесни Мека Полиестер Надолу Алтернативни Декоративни Перница, Шарлатан Stuffer, Машина Перат. (Бела, 12x20)

DEN 1622.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

-Пополнување со надградена микрофибер полиестер додатен,голема пролетта назад способност,средни поддршка.Капакот е изработен од полиестер. -Перница вметнете големина : 12" x 20",31cm x 51cm.Единица тежина : 0.77 lb/350g. -Нежен круг машина перат.Сува тоа во фен или bask во сончева светлина во голема мера ќе им помогне на перница се опорави тоа е меки форма. -Перница е компресирана и вакуум затворен во пластична кеса за превозот цел. -Она што ќе добиете за : 1 x перница insert(12" x 20" ),12 месеци гаранција нашите пријателски по-продажба на услуги на клиентите.Боја : Бела.

Избор на купувачот..