• Ново
Andongnywell Директно Боб Перики за Црни Жени Човечка Коса Чипка Фронтален Вино Црвено Перика Коса Чипка Пред Перики
zoom_in

Andongnywell Директно Боб Перики за Црни Жени Човечка Коса Чипка Фронтален Вино Црвено Перика Коса Чипка Пред Перики

DEN 150.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : Висока температура здрава Синтетички влакна, природен изглед и мека на допир.Направи Вашата Секој Ден Секој Изглед е Визуелно Запрепастувачки !.СТИЛ : Andongnywell Перика Економски & Широко се Користи, погоден за повеќето луѓе, погоден за сестрана употреба, се совпаѓа со различни облека, перики изгледаат природно и благодатно, кои ви даваат атрактивни шарм.УДОБНОСТА : Andongnywell Перика изгледа природно и нежно, кожата-пријателски, удобно и дише, не е лесно да се tangles, не е лесно да се падне, која може да се пречека со било облека, што сте полни со шарм и да се фокусира на толпата.ПОВОД : Andongnywell Перика погоден за ноќта на Вештерките, концерти, темата партии, свадба, датира ,секојдневно носење, партии & модна ревија и сите други прилики.Најдобар избор за перика што направи да се извонредни во јавноста.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува малку во зависност од вашиот персонален компјутер или мобилен телефон monitor settings.Ние не се обидуваме се потрудиме да ги претставуваат боите на сите наши производи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Проблем : Бидејќи секој главата форма, лицето форма, дебели и тенки, фацијални карактеристики и така натаму се различни, па облечен ефект е различен, треба да бидат внимателно успеа да имаат подобар ефект, исто како облека, исто така, треба да се совпаѓаат.Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно перика производи.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетички Влакна на косата.Разликата Разлика : На перика може да стане малку неуредна за време на испорака, ве молиме да не грижете се,само треба да направи некои едноставни третман пред да се носи за прв пат.Боја Разлика : Поради прилагодување на осветлување и компјутер или мобилен телефон следење, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и примени производ, што е нормално.Пакет се Вклучени : 1 x Перика .

Избор на купувачот..