• Ново
SLSFJLKJ Виткање Складирање Кошница Количка за Складирање Кутија Кантите Drawstring Организатор Перење Плакарот Играчки Организирање на Држачот (Боја : Сива боја, Големина
zoom_in

SLSFJLKJ Виткање Складирање Кошница Количка за Складирање Кутија Кантите Drawstring Организатор Перење Плакарот Играчки Организирање

DEN 5084.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработени од памук, лен,оваа складирање кошница е издржлив и водоотпорен.Со голем капацитет,тоа може да се одржи на книгата,облека,играчки и сл.Сметководствената се справи го прави тоа практично кога се движат од перење кошница.Голем простор за заштеда на енергија,тоа е compressible и може да се здипли лесно кога не е во употреба.Предмет : кеси,долна облека,за перење,Играчка Складирање。.Изработени од памук, лен,оваа складирање кошница е издржлив и водоотпорен.Со голем капацитет,тоа може да се одржи на книгата,облека,играчки и сл.Сметководствената се справи го прави тоа практично кога се движат од перење кошница.Голем простор за заштеда на енергија,тоа е compressible и може да се здипли лесно кога не е во употреба.Предмет : кеси,долна облека,за перење,Играчка Складирање。Категорија : перење basket Scope : кеси,долна облека,за laundry Size : ве Молиме погледнете го примерокот picture Color : ве молиме погледнете го примерокот picture Package содржи : 1 перење basket1.Како резултат на прирачник за мерење,ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.2.Поради разликата во светлина за време на снимањето,бојата на сликата е малку различен од вистинскиот производ.3.Освен за главната производ,другите се сите додатоци и не се за продажба.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење.

Избор на купувачот..