• Ново
Ambesonne Апстракт Перење Торба, Моделот на Симетрична Мини Правоаголници Поврзани со Ленти, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring Затворање за Laundromats, 13 x 19, Вар Зелена Taupe ?
zoom_in

Ambesonne Апстракт Перење Торба, Моделот на Симетрична Мини Правоаголници Поврзани со Ленти, го Забавува Кошница со Рачки Drawstring

DEN 1344.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

МЕРЕЊА - 13" Широк x 19" Висока.Мулти цел кошница организаторот за перење, играчки, книги, крпи.НАПРАВЕН ОД Висок квалитет 100% задебелена не-плетени полиестер ткаенини.Дамка, НЕ кајгана.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно; меѓутоа, поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Избор на купувачот..