• Ново
Jenior Природни Паун Пердуви Око за Накит Одлуки Создавање Занаети Божиќ Свадба Партија Облека ги Красат Занаетите Додатоци Сон Catcher Пердув Декорација - 200 Парче
zoom_in

Jenior Природни Паун Пердуви Око за Накит Одлуки Создавање Занаети Божиќ Свадба Партија Облека ги Красат Занаетите Додатоци Сон Catcher

DEN 2471.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.Овие пердув може да се користи за свадби и партија украси, hom декорација,денот на благодарноста занает,пантомимичари оркестарот и многу наврати.Убава пердув трим дополнителните се користи за шиење занаети носии.Направи твојот живот повеќе шарени.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе рефундирање на вашите пари назад колку што е можно побрзо да се осигура дека вие сте најмногу задоволни.Материјал : Природни Паун пердуви Eye Length : 10-15cm 4-6inch Quantity : 10 Piece / 100 Piece / 500 Piece (ве Молиме Изберете)Боја : Natural Usage : DIYCrafts Accessories Application : Можете да ја користите вашата имагинација да се користи за венчаница/Здолниште/Накит Додатоци/DIY Занаети/Модна ревија/Чевли.итн .

Избор на купувачот..