• Ново
100PCS 2-3 Мали Природни Пердуви за Занает Сон Catchers (Црвена Совет Pheasant Пердуви)
zoom_in

100PCS 2-3 Мали Природни Пердуви за Занает Сон Catchers (Црвена Совет Pheasant Пердуви)

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Количина : 100 парчиња занает пердуви по пакет.Околу 4-10 cm (1.5-4 инчи).Бидејќи сите се природни пердуви, можеби има мали отстапувања во големина, должина и облик.Висок Квалитет : Сите наши мали пердуви се природни, Сите пердуви се професионално се чистат и пареа sterilized, пердуви се меки и меки.Широка Примена : Погоден за занает проекти, како што се сон catcher, дома свадба партија декорација, празник украси, костим додатоци, маски, забава костими, шапка скратува, косата клип.Важно Известување : Сите наши пердуви се природни, па големината и обликот може да се разликуваат.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа Секој ден.Нашите мали природни пердуви е високо-temprature стерилизација.Пердувите се природен производ и доаѓаат во различни должини.На пердув врвот ќе покаже различни бои под различни светла и агли, тоа е многу шармантна и неверојатни.Примена : Пердуви за занает!Нашите деликатни пердув резерви се совршени за пердув занаети, како што уникатен накит и коса додатоци, шапка декорација, косата клип, коктел шапка, сон catcher, сите видови на handcrafts.

Избор на купувачот..