• Ново
СПАЈС ЛОВЕЦ ПИПЕР РОЗОВА ЦЕЛАТА
zoom_in

СПАЈС ЛОВЕЦ ПИПЕР РОЗОВА ЦЕЛАТА

DEN 286.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Peppercorns, Црна, Розова, Целата Природна Кошер Уверение.Шарени гарнитури кои претстава која сама по уникатен вкус на сирење, живина и риба.Парови и со козјо сирење, црвено вино, па дури и чоколадо.Светот на вкус чека.Нека кулинарски авантура започне.Направена од страна На Спајс Ловец.Боја : Розова.

Избор на купувачот..