• Ново
Црна Peppercorns (8 мл), Леќата, Ароматичните Агент, Природна Храна Конзерванс, Глутен Слободни, Вегетаријанска храна, Еко-Пријателски Пакување
zoom_in

Црна Peppercorns (8 мл), Леќата, Ароматичните Агент, Природна Храна Конзерванс, Глутен Слободни, Вегетаријанска храна, Еко-Пријателски

DEN 130.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИ ЦЕЛАТА ЦРНА PEPPERCORNS ОД ПИПЕРКА РАСТИТЕЛНИ.ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВИДЕН ЗАЧИН & ЛЕЌАТА.АРОМАТИЧНИТЕ АГЕНТ КОРИСТЕНИ ВО ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ.СЕ КОРИСТИ КАКО ПРИРОДНА ХРАНА КОНЗЕРВАНС.ПОМАГА ВО ВАРЕЊЕТО ПРОЦЕС.

Избор на купувачот..