• Ново
Lafaza Премиум Чиста Мадагаскар Целиот Црн Пипер, 12 мл
zoom_in

Lafaza Премиум Чиста Мадагаскар Целиот Црн Пипер, 12 мл

DEN 1423.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Крупни мелен црн пипер од Мадагаскар.Еколошки Одржлив, тоа му треба одговорен однос со кои се тргува.Уверение Кошер од страна на ОУ.Висок масло содржина да се создаде стабилна вкус.А пипер удар проследено со mellow, овошен вкус.

Избор на купувачот..