• Ново
AFGF Светлина во Пастелни Колекција Highlighters, Длето Совет, Цртање Пенкала,Избрани Боја Пен - 1 Пакет
zoom_in

AFGF Светлина во Пастелни Колекција Highlighters, Длето Совет, Цртање Пенкала,Избрани Боја Пен - 1 Пакет

DEN 184.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✉Креативни маркери, двоен како highlighters,повеќе за секој стил на пишување. ✉Совршен за земање белешки укажуваат на истакнување на цртање ,Лесно глајд, тесен длето совет е одлична за истакнување, потенцирајќи, и пишување на белешки. ✉Светла, лесна-за-види бои се направи вашиот осветлениот текст лесно да се чита. ✉Овие маркер-highlighters прекрасна прилог на семејството ,статистика, уметност оддел или студио за појасна изразување на идеи. ✉Имаме highlighter маркер пенкало,Боја Highlighter рефил во собата,Можете да изберат правото одговараат.Двојна Линија Пенкало во Боја Рака Сметка Пенкало Сон Метал Преглед Пенкало в Рака-painted Description: Сестраност : Идеален за Возрасни Боење Книги, Рок Уметност, Сликарство, Стакло, DIY Фото Албум, Црна Cardstock, Sketchpad, Scrapbooking, Керамика, Свадба Занает, Темно Хартија, Честитки, Calligraphy и повеќе.идеален за цртање, Може да се користи во училница или Може да се користи за возрасни книга фиоки.Повисок квалитет, вода мастило, киселина бесплатно ,брзо-сува,Супер мазна апликација,Ергономски дизајниран,Лесна тежина, Лесно да се одржи и Неверојатно издржливи.Ергономски облик (удобно во рака) единствен преглед дизајн погоден за DIY проекти лесно да го користат Пакетот Вклучува : 1 x боја пенкало Забелешка : 1.Мора да се складира или маркер пенкала horizontaly, седат горе или долу е забрането.По употреба, ве молиме да се стави на насловната затоа што тоа е лесно да се исуши. 2.Кога вие користите бела боја,ќе треба да чекаат за околу 20-годишна возраст потоа боја ќе бидат прикажани.бело е само погодна за работа на црно картичка хартија.

Избор на купувачот..