• Ново
Прецизност Црна Микро-Пен Fineliner Пенкала со Мастило, Сет од 9 Пакет парична Казна Точка Цртање Пенкало, Водоотпорен Архивски Мастило Fineliner Пенкала за Канцелариски До?
zoom_in

Прецизност Црна Микро-Пен Fineliner Пенкала со Мастило, Сет од 9 Пакет парична Казна Точка Цртање Пенкало, Водоотпорен Архивски Мастило

DEN 203.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✍ СЕТ НА 9 ПАКЕТ ✍ Мулти цртање пенкала 9 уникатен nibs големини за да ги задоволат вашите повеќето барања .Вклучува 8 микро nib големини : 0.2 мм (005), 0.25 mm (01), 0,3 mm (02), 0.35 mm (03), 0.4 mm(04), 0.45 mm (05), 0.5 mm (06), 0.6 mm (08).И 1 Мека Четка совет.Можете лесно да фотографирате и да снимате сите линии и обрасци кои треба да му припаѓаат на вашата уметност светот. ✍ СУПЕР КВАЛИТЕТ ✍ Архивски квалитет на мастило за употреба во киселина-слободен средини, Хемиски стабилна, водоотпорен, крварат доказ и згаснат отпорни, Нема тестови, пердуви, или крварат-преку повеќето трудови.Со трајни пен носителот направени од нови синтетички материјал и стабилна и мазна nib, можете лесно ќе се прикаже на вашиот сопствен букви и линии. ✍ OVERFLOW УЖИВА ✍ Yongqiang пенкала секогаш биле посветени на создавање ефективни цртање пенкала, само спроведувањето на мало профит, за обезбедување на подобри производи и услуги на клиентите.ве молиме да се увери дека употребата на. ✍ ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ✍ Fineliner пенкала за пишување, скицирање и цртање.тие не крварат преку хартија, тие може да се постигнат одлични линија квалитет.Погоден за сите употреби - технички цртеж, уметнички цртежи, линија и се мијат, скицирање и пишување.Архитекти, дизајнери, илустратори, и скица уметници љубов овие високо-квалитетни Multiliner пенкала, бидејќи тие ги исполнуваат сите барања на нивните мастило работа. ✍ 100% ПАРИ гаранција за ✍ Ние се надеваме дека секој кој купува нашите производи се задоволни, без оглед на она што предизвикува конфузија и незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди брз одговор во рок од 8 часа и 12-месечна гаранција за квалитет.

Избор на купувачот..