• Ново
EPE САД Висока Густина 18 Црна Пена Ролери за Вежби, Јога, Болки во Грбот Масажа
zoom_in

EPE САД Висока Густина 18 Црна Пена Ролери за Вежби, Јога, Болки во Грбот Масажа

DEN 1538.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесни висока густина пена ролери за сите авто-масажа на терапија апликации.Совршен за вежбање, рехабилитација, сила и рамнотежа работа.Направени од долго-траен, рециклираат моделирани полипропилен пена.Лесен, лесен за чистење и транспорт.Мерки околу 18 x 6 x 6 инчи (Dxšxv).EPE САД е 18" пена ролери е оптимизиран да им обезбеди на корисникот на најдобар можен само-масажа на терапија possible.By користење на висока густина, 100% рециклираат материјал, EPE САД е 18" пена ролери е дизајнирана за да им обезбеди повторливи, долготрајни перформанси за сите на себе масажа на терапија потреби.

Избор на купувачот..