• Ново
sipiao 3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 33 FT Должина, 0.4 Инчен Ширина, 1.1 мм Дебел, за Индустриска Монтажа Водоотпорен Лента за ЛЕР Газа Светлини, Автомобил О?
zoom_in

sipiao 3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 33 FT Должина, 0.4 Инчен Ширина, 1.1 мм Дебел, за Индустриска Монтажа Водоотпорен

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еден Еко-Пријателски Избор : Ако сте во потрага за здрав и зелена алтернатива за пластични цевчиња со цел да уживате во вашиот пијалоци, овие метал цевчиња се вистинскиот избор за вас!Нашите нерѓосувачки челик цевчиња се едноставни и планетата-friendly решение за намалување на депонија за отпад и загадување на водите, кои придонесуваат за безбедна средина.Супериорен Квалитет : Дома Essentials метал цевчиња со почиста четка се направени со 100% премија од не ' рѓосувачки челик, кој е храна-одделение, олово и BPA-free, и безбедно материјал.На цевчиња се издржливи и здрав, така ќе можете да уживате во вашите омилени пијалоци за подолго време.Уникатен Дизајн : Она што ги прави овие обновливи метал цевчиња навистина карактеристична е спроведен тропски инспирирани од уроци кои им даде на вашите пијалоци егзотични атмосфера.На привлечност се шарени и око-препреки, додавајќи уникатен допир и шарени елемент на вашиот цевчиња.Разноврсна и Практична настава : Овие обновливи цевчиња не се само убави и елегантни но, исто така, се многу практични.На цевчиња се совршена за уживање на кафе, вода, сок, пијалаци, и други пијалоци, обезбедување непречено sip, додека одржување на вкус непроменети.Она што Ќе Добиете : Дома Essentials комплетен сет доаѓа со 4 метал пиење цевчиња со различни глеѓ шарм и флексибилен за чистење со четка за лесно одржување и долготрајна употреба.Цел за себе или како мал подарок за пријателите, семејството и колегите, и да придонесат заедно за побезбедно и почиста животна средина.Дома Essentials се фокусира на доставување на производи и додатоци кои може да се направи вашиот секојдневен живот повеќе пријатно додека се прави еден мал, но значаен чекор кон почиста планета.Ние изберете само премиум материјали од доверливи партнери и неверојатни дизајни за да се создаде евтин и одржлив производи без компромитирање на квалитетот, функционалноста, и стил.Не се целосно задоволни со вашата цел Не грижете се, ние сме секогаш во вашата услуга да се обрати на било прашања или проблеми.Направи Избор и да Одат на Почетниот Essentials Метал Цевчиња Нашите метал цевчиња се едноставни и planetfriendly избор, што ви овозможува целосно да уживате во вашите омилени пијалоци а носат значителен придонес за почиста средина, намалување на депонијата и загадување на водите и отпадот предизвикани од пластични цевчиња.Направени со премиум квалитет, од нерѓосувачки челик, овие цевчиња се трајни, силна, и обновливи, па ќе може да ги користат со доверба за годините што доаѓаат.Почетниот Essentials се издвојува со една симпатична тропски шарм што додава егзотични атмосфера на вашиот цевчиња, ви нуди чувствувате пиење искуство, без разлика дали станува збор за сокови, пијалаци, кафе или вода.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Премија од не ' рѓосувачки челик цевчиња; Пакување од 4 цевчиња со четка за чистење; алтернатива за пластични цевчиња; BPA и leadfree; Лесен за чистење и одржување; Трајни и здрав; Лесен за користење; Обновливи метал цевчиња; Прекрасна тропски глеѓ шарм; неверојатен подарок за пријателите и семејството; ќе сакаат овие tropicalinspired нерѓосувачки челик цевчиња!.

Избор на купувачот..