• Ново
Пелена Торба Ранец, Патување Пелена Бебе Ранец со Полнење Порта, Пелена Торба со Шетач Закачалка,Термички Џебови,Чанта,Менување на Подлога, USB Кабел Пелена Торба за
zoom_in

Пелена Торба Ранец, Патување Пелена Бебе Ранец со Полнење Порта, Пелена Торба со Шетач Закачалка,Термички Џебови,Чанта,Менување на

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Практична Ранец Пелена Торба - Ова е nappy торба полна со детали наменети за моментите кога сте надвор со вашето бебе.Допрат еден раце на страна слот за бебе брише, се стави на вашиот мобилен телефон или паричникот во анти-крадец џеб во задниот дел; прикачување на пелена торба за pram со 2 кука вклучени во пакетот.Пространа и Организатор– Организира & носат сите бебе нега essentials tidily користење на мулти џебови & се добро опремени да лесно се хранат бебето, hygienically промена пелени, се продавница влажна облека, итн.Овој Голем пелена ранец нуди дарежлив капацитет без да стане гломазна.Стилски и Издржлив – Направен од висок квалитет на Најлон, овие бебе пелена ранци се направи не е лесно да се солза (дури и во чини), се појави стилски & домот во дизајн, и се пофали непречено водење тешки-должност железо патентите.Отпорен на вода и чисти лесно – Ова пелена ранец е направен од висок квалитет на Најлон кој е силен и spills може да биде суспендиран за исклучување лесно.За период чистење ние ви препорачуваме рацете се мијат, наместо на машина, не грижете се за бледнее и crumple.Смиреноста и Функционални – Со две закачалки кои можат да се откажам горниот справува во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување, се еднакво погодни за нова мајка, жени, девојки и мажите.KZNI Пелена Торба Ранецмора да пелена торба ранец за новата мајка.Функционална и Организиран Пелена Ранец Направат Вашиот Живот Полесно кога Надвор со Вашето Бебе.KZNI Пелена Ранец се направени од издржлив материјал.Со модата и функционален, тој има повеќе џебови за крајна организација.Голем Капацитет и Пространа Оддел.Ќе добиете 3 термички џебови за бебешките шишиња, а најмалку 9 прегради за пелена облека, млеко во прав, играчки, да се видиме, ткива - сите necessory работи за излегување со вашите бебиња ќе биде уредно спакувани во оваа пелена торба ранец.Спецификација На Производот. - Материјал : ткаенини - Ќе дојде со помош на usb кабел за полнење на вашиот телефон или други електрични уреди. - Прилагодлив ремени и удобен врвот рачка, Широк и двоен патент отворање. - Виси уредно на шетач со вклучени шетач закачалка. -Со безбедноста назад крадец доказ џеб за висока вредност на објектите.Пакетот вклучува : . 1×Пелена Торба Ранец. 2×Шетач Закачалка. 1x Висат торба 1x USB кабел. 1x менување Пелена подлога.

Избор на купувачот..