• Ново
Обоени Камелеон Пелена Торба Ранец Стилски Породилно Nappy Торба Мултифункционален Водоотпорен Патување Медицински Сестри Рамо Daypack
zoom_in

Обоени Камелеон Пелена Торба Ранец Стилски Породилно Nappy Торба Мултифункционален Водоотпорен Патување Медицински Сестри Рамо Daypack

DEN 1271.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој водоотпорен мултифункционален негување на ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал.Главната капацитет џеб + страна џеб + пред патент џеб + мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн.На пелена торба специјално дизајнирани за млади родители се водоотпорни, лесно да се грижи за, машина перат и рака мие.Со голем капацитет и мулти-функционален дизајн, пространа и независни шише површина, повеќе лесен за употреба.Тоа може да се користи како пелена торба, туристички ранец, лаптоп ранец и така натаму.Модерен и елегантен старечки ранец, трајни, практично, и мултифункционален дизајн.Ние обезбеди разновидност на персоналните модели за да го изберете.Кога ќе патуваат, секогаш ќе се покаже вашиот вкус и личност.Тие се исто така погоден како Божиќ подароци и Нова Година подароци. , Ден на мајката подароци, роденденски подароци или сувенири од комерцијални настани, итн.Модерен и елегантен старечки ранец, модерен персоналните дизајн, издржлива, голем капацитет, погоден за шопинг, ресторани, патувања и многу други прилики.Пријателски потсетување : Ако се судрите со различни прашања во текот на процесот на купување, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил, како и персонал за услуги на корисниците ќе одговори во рок од 24 часа.Ако ви треба овој старечки ранец итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Избор на купувачот..