• Ново
Акварел Слон Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Обичај Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба Daypack
zoom_in

Акварел Слон Пелена Торба Ранец со Име за Мажи Жени Обичај Лична Нега Бебе Кеси Рамената Патна Торба Daypack

DEN 754.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА - 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Материјал -Направени од водоотпорен најлон,трајни и модерен.Структура-1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.Мулти-fuction Ранец-Не само пелена торба, тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси, студент книга торба, викенд опрема, патуваат ранец, секојдневен daypack.Совршен Подарок-Ова е совршен подарок за вашето бебе туш или за било новата мајка.Тоа е во исто време го изменуваат,лични и практични.Успех загарантирани!.Добредојдовте на прилагодено вашиот личен пелена кеси mummy tote торба голем капацитет мулти-функција ранец за travel Size : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Материјал : Високо квалитетен водоотпорен најлон со персоналните печатење.Карактеристики : - Високо квалитетни трајни отпорен на вода платно ткаенина со личноста технологија на печатење, лесно да се избрише чисти.- 1 голема главниот џеб, 1 пред zip џеб, 2 странични отвори џебови, 9 мали засолништа,двојно патент со прилагодливи рамо, рака дизајн.- Торба имаат доволно капацитет и различни џебови, може да се земе во шише млеко, шише за вода, Бебе Облека, Бебе пелена, крпи и така натаму во различни одделни џебови.- Мека пена баласт на задната страна од кесата и назад рака гарантира удобно носење.- Не само пелена торба, тоа исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет кеси, студент книга торба, викенд опрема, патуваат ранец, секојдневен daypack.Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата цел, Така што ќе може да се подобри.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение, ви Благодарам многу за вашата доверба!.

Избор на купувачот..