• Ново
Polka Точки Wet & Dry Tote Торба
zoom_in

Polka Точки Wet & Dry Tote Торба

DEN 382.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Wet & Dry Polka Точка Во Чантата. *Овој стилски мулти цел торба држи вашиот влажни работи подалеку од вашиот сува работи!. *Користете за toiletries кога патуваат и одлична за шминка. *Совршена tote за бебиња работите додека сте во движење. *Многу простор за таблет и други лични предмети.Комплетна Поштенски со Спротивставени Патент се Повлече, врвка за околу Рака, 12" x 10", 420 D Полиестер со Надворешниот .15mm ПВЦ Лагер, Брише чисти!.

Избор на купувачот..