• Ново
InterestPrint Фудбал на Сина Мама Пелена Торба,Мултифункционален Водоотпорен Патување Мода Ранец
zoom_in

InterestPrint Фудбал на Сина Мама Пелена Торба,Мултифункционален Водоотпорен Патување Мода Ранец

DEN 959.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТги Има сите простор & џебовите ви треба за бебето и го обезбедува.Една од главните оддел и некои одделни џебови обезбедува голем капацитет, може да се стави нешто што сакате да се преземат, како книги, храна, облека, пелени итн. ★ТРАЈНИ РАНЕЦИзработени од Водоотпорен Најлон, со поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.И пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња се задржи соодветна температура. ★МУЛТИ-ФУНКЦИЈАОваа пелена торба може да се користи како ранец, рачна ташна и одговара на прошетка, или чанта.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, излегување, патување и сл. ★ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОРИСтилски модерен стил, најдобрите подароци за мајки, погоден за toddle, новородените момчиња и девојки.Тоа е одличен избор за вашето бебе туш подароци, Божиќ подарок, мајка подароци итн. ★Патент затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.На Мора да се има Hands-free Пелена Торба Ранец за Сите Паметни Родители!Нашите Пелена Торба! 24.34 Оз.Премиум Материјал : Направени од водоотпорен најлон направи пелена торба издржливи.Голем капацитет за една од главните оддел и некои одделни џебови, и пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.На решетката џеб избрана.Стилски и модерен дизајн, ви овозможува да го користите како редовни чанта или ранец, дури и на вашето бебе outgrows на пелена носи фаза.

Избор на купувачот..