• Ново
BelongsYou Едноставно Одење Pedometer Чекор Контра за Мажи Жени Деца
zoom_in

BelongsYou Едноставно Одење Pedometer Чекор Контра за Мажи Жени Деца

DEN 2037.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[НАПРЕДНИ TECHNIC]:Belongs You 3 D чекор шалтерите да ги користи најновите 3 D Tri-Axis Сензор технологија за следење на вашата дневна активност со одлична точност.И Тоа може да покажува проценетите калории изгори. [СКЛАДИРАЊЕ на ПОДАТОЦИ]:7 дена меморија, автоматски се зачувува до 7 дена од денот на активност, така што можете да ги мотивирани и следете го вашиот напредок.На pedometer автоматски се ресетира на полноќ, па лесно можете да ги пратите вашите секојдневни чекори, растојание и активност. [CARABINER ДИЗАЈН] : Нема lanyard или клип потребен, само се кука до појас јамка, можете исто така да го стави во вашиот џеб или торба.Едноставен дизајн го прави лесен за употреба. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ] : Нема апликација или паметни телефони конекции кои што се потребни.Совршен за сите возрасти (возрасни, постари лица и деца).Лесно да се следат Прирачник за Корисникот за да ви помогнеме преку. [Некоја АКТИВНОСТ TRACKER] : Лесно да се постигне вашата вежба цели преку следење на вашите Чекори, Оддалеченоста патувал во КМ или Миле, Калории изгори.ако нема движење е откриен за 3 минута,тоа автоматски ќе спие, авто брои чекорите кога ќе почне да се движи повторно.Зошто да изберете Belongs You 3 D Pedometer?- Без компјутери или апликации бара.- 3 D pedometer, чекори, растојание, калории, дневно целта, 7 ден меморија дневник.- Само стави во џеб или висат на keychain, прошетка или да ја стартувате вашиот пат до подобро здравје.- Дизајниран со едноставност и леснотија на користење за секој што сака точна Чекор Пребројување на 3 D Pedometer.- Тоа песни чекори, милји/метар, калории, минути и покажува за време на денот.тоа е корекција на грешка функција.-Pedometer авто спие кога не сте во движење и автоматско буди и брои чекорите кога ќе почне да се движи повторно.- Тоа е совршен за секого вклучувајќи ги и децата да останат мотивирани за тренингот.можете исто така погодно кука на pedometer да куче јака за активности на отворено.Пакет Содржи : 1 x 3 D Pedometer1 x Производ операција manual Power од 1x LR54 копчето мобилен батеријата (вклучени).

Избор на купувачот..