• Ново
nobran BelongsYou 3D Pedometer за Одење со Клип, Едноставно Одење Чекор Контра за Мажи Жени Деца, Активност Фитнес Тракер за Чекори и Милји/KM Калории Изгори, 7 Дена Меморија, Бела
zoom_in

nobran BelongsYou 3D Pedometer за Одење со Клип, Едноставно Одење Чекор Контра за Мажи Жени Деца, Активност Фитнес Тракер за Чекори

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[НАПРЕДНИ TECHNIC]:Belongs You 3 D чекор шалтерите да ги користи најновите 3 D Tri-Axis Сензор технологија за следење на вашата дневна активност со одлична точност.И Тоа може да покажува проценетите калории изгори. [СКЛАДИРАЊЕ на ПОДАТОЦИ]:7 дена меморија, автоматски се зачувува до 7 дена од денот на активност, така што можете да ги мотивирани и следете го вашиот напредок.На pedometer автоматски се ресетира на полноќ, па лесно можете да ги пратите вашите секојдневни чекори, растојание и активност. [CARABINER ДИЗАЈН] : Нема lanyard или клип потребен, само се кука до појас јамка, можете исто така да го стави во вашиот џеб или торба.Едноставен дизајн го прави лесен за употреба. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ] : Нема апликација или паметни телефони конекции кои што се потребни.Совршен за сите возрасти (возрасни, постари лица и деца).Лесно да се следат Прирачник за Корисникот за да ви помогнеме преку. [Некоја АКТИВНОСТ TRACKER] : Лесно да се постигне вашата вежба цели преку следење на вашите Чекори, Оддалеченоста патувал во КМ или Миле, Калории изгори.ако нема движење е откриен за 3 минута,тоа автоматски ќе спие, авто брои чекорите кога ќе почне да се движи повторно.Зошто да изберете Belongs You 3 D Pedometer?- Без компјутери или апликации бара.- 3 D pedometer, чекори, растојание, калории, дневно целта, 7 ден меморија дневник.- Само стави во џеб или висат на keychain, прошетка или да ја стартувате вашиот пат до подобро здравје.- Дизајниран со едноставност и леснотија на користење за секој што сака точна Чекор Пребројување на 3 D Pedometer.- Тоа песни чекори, милји/метар, калории, минути и покажува за време на денот.тоа е корекција на грешка функција.-Pedometer авто спие кога не сте во движење и автоматско буди и брои чекорите кога ќе почне да се движи повторно.- Тоа е совршен за секого вклучувајќи ги и децата да останат мотивирани за тренингот.можете исто така погодно кука на pedometer да куче јака за активности на отворено.Пакет Содржи : 1 x 3 D Pedometer1 x Производ операција manual Power од 1x LR54 копчето мобилен батеријата (вклучени).

Избор на купувачот..