• Ново
Tres Hermanos Fairtrade Ниско Киселина Органско Кафе (Колумбиската Supremo Темно Целиот Грав Кафе, 2 lb)
zoom_in

Tres Hermanos Fairtrade Ниско Киселина Органско Кафе (Колумбиската Supremo Темно Целиот Грав Кафе, 2 lb)

DEN 1574.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Добиете вашата Tres Hermanos Fairtrade Ниско Киселина Органско кафе со мазни сепак храбар вкус.Пијат вина-слободен знаејќи вашето кафе беше извори на фер и смирено.Со нашиот патентиран процес на отстранување на 80% од киселоста и sourness на кафе, дури и не-кафе алкохоличари ќе уживате во вкусот.Ние само се пече на мали серии на време.Така секоја торба на кафе доаѓа од совршено печено мал пакет полн со грижи.Ние само извор на органски не-ГМО, кафе и грав.Се одморат-увери секоја капка на кафе ќе бидат ослободени од штетни токсини и тешки метали.Вкус Име : Колумбиската Supremo Темно Целиот Грав Кафе | Големина : 2 Фунти.

Избор на купувачот..