• Ново
45pcs Црно Бела Ви Благодариме Декоративни Лепило Етикета Персоналните Налепници Пакување Печати Занаети Свадба Корист Ознака Toppers (Црна и Бела Ви Благодариме 45pcs)
zoom_in

45pcs Црно Бела Ви Благодариме Декоративни Лепило Етикета Персоналните Налепници Пакување Печати Занаети Свадба Корист Ознака Toppers

DEN 878.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Налепница етикета околу големина : 2" /5cm ;Продаваат како збир од 45 Етикета налепници (5 листови,9pcs по лист). "Ви благодариме" печатени круг налепници.Материјал : Само Лепило за Хартија ,Овие налепници се направени од еко-пријателски занает хартија и се држи трајно да хартија и слични површини.Совршен За Бизниси - Додадете пријателски "благодарам" за да пакетот кога ќе брод производ, или да се стави еден од овие на сметки и фактури.Нека вашите клиенти знаеме да го цениме нивниот бизнис!.Пакување lables, Печат Плик, Производ,Кутии и Кеси.Одлично За Плик Фоки, пекарница, Занаети, Свадба или Роденден, ви Благодариме Стационарни ,Може да се користи како плик фоки, рачно изработени Налепница, Подарок Налепници, Занает Проекти, Scrapbooking, Свадба.Совршен За Бизниси - Додадете пријателски "благодарам" за да пакетот кога ќе брод производ, или да се стави еден од овие на сметки и фактури.Нека вашите клиенти знаеме да го цениме нивниот бизнис!Совршен За Лица - Кога сте испраќање ви благодариме картички или букви по Божиќ, на свадба или некоја друга прилика, печат на ковертот со еден од овие налепници да се каже "благодарам" еден повеќе време!На Благодарение на вас налепници е голема како плик печати или идеален за embellishing картички, бележник страници и занает проекти.Употребата на било какви ви благодариме картичка за празници како Божиќ, Благодарение давање Ден или специјални настани како родендени и свадби.Работи како бизнис ви благодариме етикети за нарачки, подарок кутии, ресторан приходи, партија услуги, кеси, виното во шишиња, тегли за конзервирање и повеќе.

Избор на купувачот..