• Ново
Црна Мултифункционален Преносни Спортска Торба Мобилен Телефон Складирање Торба Алатка Сметководствена Складирање Торба Поправка комплет Голем Капацитет за Скл
zoom_in

Црна Мултифункционален Преносни Спортска Торба Мобилен Телефон Складирање Торба Алатка Сметководствена Складирање Торба Поправка

DEN 1089.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени од 900 D Оксфорд ткаенина, отпорен на гребење, отпорни на абење и влага отпорни.Погодна за отворен спорт, пешачење, планинарење, EDC употреба, алатка за складирање, итн.Тоа може да се користи да се земе мобилен телефон, пенкало, цигари, паричник и други кампување резерви.Постојат повеќе џебови во тоа, што има голем капацитет и може да се одржи многу работи.Може да биде инсталиран на ранец или појас, па тоа се вклопува удобно на половината, лесно да се носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Складирање Торба Материјал : 900 D Оксфорд Ткаенина Производ Големина : Прибл. 14 x 6 x 19 cm / 5.5 2.4 x x 7.5 во Тежина : Околу. 279g / 9.8 оз Пакет Листа : 1 x Складирање Торба Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..