• Ново
Eulbevoli Патување Сад, Преносни Милениче Хранење Наводнување Јадење Повеќе Слоеви Куче Сад 2L 3 Слоеви за Кампување
zoom_in

Eulbevoli Патување Сад, Преносни Милениче Хранење Наводнување Јадење Повеќе Слоеви Куче Сад 2L 3 Слоеви за Кампување

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

3 СЛОЕВИ Може складирање доволно мали до големи куче е на храна и вода.МИЛЕНИЧИЊА ПАТУВАЊЕ ХРАНА да се Стави храна, вода, овошје, третира, кеси за отпадоци во 3 слоја милениче сад одделно, домашни миленици може да уживаат во чиста вода за пиење и храна во секое време секаде на патување.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Што е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик и еко-пријателски пластика, да ги реши сите миленичиња на пластични алергија проблем.ПРЕНОСНИ Имаат чиста вода за домашни миленичиња во секое време и насекаде. 4 во 1 Милениче Бенто YOUTHINK преносни милениче сад во собата обезбедува 4 гнездење чинии, на капацитет за складирање на секој сад е 24oz (6 инчен дијаметар), сите се 96oz.Може да се стави вода во горниот сад, храна во вториот сад, го третира во третиот сад и задржете измет торби /поводник/јака во долниот сад.Заклучување заедно лесно прави компактен носат заедно.Може да се стави во вашиот ранец и да ги преземат вашето кутре со вас и не треба јадења и baggies на храна сите над местото.Истури Доказ Запечатување На врвот сад има капак дека е наредени со гума печат за да го запечати во вода или мокра храна, се користи како патување миленичиња вода сад.Вашето домашно милениче може да пијат чиста вода во секое време секаде на патувањето.Собори на капакот да се создаде вшмукување печат пред клипинг во место со рачка капак, а потоа да им помогнам на воздухот се пропустливи дупка затворени.Воздухот се пропустливи го подобрува варењето ефект.Обичај Миленичиња Патување Решение Секој сад има различна боја како ознака, кајсија, светло розева боја, светло зелена и светло сина.Можете да направите различни комбинации со 4 слоеви чинии, можеби кајсија за вода, светло зелена за храна, светло розова за мала коска и светло сина за јажиња.Само извадете го доделеното боја милениче сад за вашето домашно милениче, не треба да се отвори сите јадења да се најде точниот број.On-the-go Хранење Решение Кога ви план за земјата патување со кучиња, или одат надвор да го greenbelt со некои регуларноста, дури и само за во автомобил за импровизиран активности, YOUTHINK патување милениче бенто чаши нека ти дел од нивната храна/вода пред време и запази некои торби и третира.Вашите миленици ќе биде благодарен за вашата љубов.Нерѓосувачки Челик Пет Чаши YOUTHINK пет чаши поставите има нерѓосувачки челик ентериери и висок квалитет на храна одделение PP средини, лесен за чистење.Подебели прилепува форма на заклучување механизми.Станува збор за разлика лесно и може да се easil.

Избор на купувачот..