• Ново
Еднорог Патент се Повлече Еднорог Накит Магичен Еднорози Бајка Патент се Повлече Еднорог Коњ Накит Митско Суштество,Еднорог Шарм,Фантазија Патент се Повлече,Мист?
zoom_in

Еднорог Патент се Повлече Еднорог Накит Магичен Еднорози Бајка Патент се Повлече Еднорог Коњ Накит Митско Суштество,Еднорог Шарм,Фантазија

DEN 602.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов,Патент мерки 18 MM*25ММ,Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ .Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Избор на купувачот..