• Ново
WsDebutting машки Патики Мода Лесни Трчање Чипка-up Секојдневен Чевли за Пешачење
zoom_in

WsDebutting машки Патики Мода Лесни Трчање Чипка-up Секојдневен Чевли за Пешачење

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Овие патики одговара за различни прилики, совршен за повик носат, трчање, одење, и тоа спорт.Дише водат ткаенина за динамичен одговара & Трајни Против пролизгување единствена за стабилност и влечење.Дизајн со воздух мрежа горниот дел за вентилација и лак поддршка.Нека вашите нозе се чувствуваат дише и удобно кога ќе се носат овие неформални трчање.Удобно работи чевли и модни уникатен издржлив дизајн, лак за поддршка insole дава нозете најдобра поддршка кога ќе одење.Одлична Шопинг Искуство - Ние произведуваме секој пар на чевли одговорно.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.Нашите чевли се наменети за клиенти кои учествуваат во спортови како што се трчање, пешачење, тенис и фитнес.

Избор на купувачот..