• Ново
adidas Мажите Eq19 Трага Работи за Чевли
zoom_in

adidas Мажите Eq19 Трага Работи за Чевли

DEN 1316.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите дише трчање изградена за приградски тркач.Високо дише чувствуваат.Текстил горниот со TPU поддршка за breathability и мала тежина.Cloudfoam midsole нуди амортизирање.Гумени outsole за контрола.Дише удобност за добивање на вашиот милји во.За овие луѓе е adidas трчање имаат перница-мека Cloudfoam midsole и текстил горниот што ги држи воздухот тече.Гумени outsole го подига контрола врз било водење на површината.

Избор на купувачот..