• Ново
Ciadoon Диносаурус Чевли Женска Mens Трчање Удобно Лесни Спортски Тенис Одење Патики Подароци за Момче Девојче
zoom_in

Ciadoon Диносаурус Чевли Женска Mens Трчање Удобно Лесни Спортски Тенис Одење Патики Подароци за Момче Девојче

DEN 1439.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.Класичен outsole амортизирање дизајн во овие секојдневен чевли е повеќе shockproof, Анти-лизга гумени outsole, безбедноста, комфорот.Дише и лесни мрежа горниот задржи вашата нога кул и мирис за слободни целиот ден.Оваа мода спорт чевли е погоден за голем број на колокација.Гумен ѓон на патики е издржлив, тоа може да се ослободи виткање со вистинската комбинација на флексибилност и поддршка.Совршен за Повик, Одење, Трчање, Затворен, Отворено, Спорт, Патување, Возење, Вежбање, Кошарка, Атлетика, Тенис, Одбојка, Фудбал и сите Прилики.Совршен за Божиќ подароци, Роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци, новогодишните Ден подароци, ноќта на Вештерките подароци, Дипломирањето, подароци, Денот на Благодарноста подарок, Сезона подароци итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидете сигурни дека да ви понуди поддршка и да ги реши сите проблеми.Унисекс Големина Референца 3.5 Мажи/5.5 Жени = ЕУ 36 = 9.29 инчен 4 Мажи/6 Жени = ЕУ е 36,5 = 9.45 4.5 инчен Мажи/6.5 Жени = ЕУ 37 = 9.53 инчен 5 Мажи/7 Жени = ЕУ 38 = 9.76 инчен 6 Мажи/8 Жени = ЕУ 39 = 10inch 7 Мажи/8.5 Жени = ЕУ 40 = 10.24 инчен 7.5 Мажи/9 Жени = ЕУ 41 = 10.47 инчен 8 Мажи/9.5 Жени = ЕУ 41.5 = 10.63 инчен 8.5 Мажи/10 Жени = ЕУ 42 = 10.75 инчен 9 Мажи/10.5 Жени = ЕУ 42.5 = 10.9 инчен 9.5 Мажи/11 Жени = ЕУ 43 = 10.98 инчен 10 Мажи/11.5 Жени = ЕУ, 44 = 11.22 инчен 10.5 Мажи/12 Жени = ЕУ 44.5 = 11.34 инчен 11 Мажи/13 Жени = ЕУ 45 = 11.54 инчен 11.5 Мажи/14 Жени = ЕУ 46 = 11.77 инчен 12 Мажи/15 Жени = ЕУ 47 = 12inch 13 Мажи/15.5 Жени = ЕУ 48 = 12.28 инчен Мода патики чипка трчање лесни патики за пешачење чевли се безвременски стил кој секој млад и стар, тинејџер и возрасни заслужува еден пар без разлика за пешачење, планинарење, фитнес, спортски или повик носат.Моден патики се погодни за возрасни и млади, тие се идеални за назад на Училиште подарок, Прослава на подарок, Денот на Вљубените, Божиќ Ден присутни, Дипломирањето, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста е подарок, Нова година е Ден итн.

Избор на купувачот..